
LED стрічка COLORS 280-2216-24V-IP20 8,4W 935Lm 2300+4000K 5м (D6280-24V-5mm-LWNW)
355,20 ₴
- В наявності
- Код: 10_2818
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS D6280-24V-5mm-LWNW Ця світлодіодна стрічка поєднує високу якість освітлення та гнучкість у використанні. Вона оснащена світлодіодами типу 2216 з високим індексом кольору передачі , що забезпечує природне та рівномірне освітлення. Завдяки мідній друкованій платі досягається відмінне тепловідведення, що сприяє стабільній роботі. Мінімальний крок різання 50 міліметрів дозволяє точно налаштовувати довжину стрічки відповідно до потреб освітлення. Невеликий крок між світлодіодами забезпечує рівномірний розподіл світла без темних зон. Стрічка має самоклеючу основу 3M для зручного монтажу та ідеально підходить для внутрішнього використання. Основні характеристики: Живлення: DC 24V; Типова потужність: 8.4 Вт/метр; Максимальна потужність: 9.3 Вт/метр; Світловий потік: 935 лм/метр; Колір: 2300K+4000K; CRI: 90; Ширина друкованої плати: 3oz; Кратність різання: 50 міліметрів; Мінімальний радіус вигину: ≥ 60 міліметрів; Монтаж: клейка основа 3M; Ступінь захисту: IP20; Робоча температура: від -25°C до +40°C (Tc: макс. 75°C); Кількість вмикань/вимикань: 10 000 циклів; Номінальний струм: 0.35A/метр (1.4A/5 метр); Сертифікація: CE; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Ширина стрічки | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2663 |
| Артикул для відображення на сайті | D6280-24V-5mm-LWNW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 95 Лм/Вт |
| Колір | 2300K+4000K |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.4 |
| Світловий потік | 935 |
| Світлодіодів | 280 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355,20 ₴








