
LED стрічка COLORS 192-2835-24V-IP20 25W 3700Lm 4000K 5м (DS8192-24V-12mm-NW)
488,40 ₴
- В наявності
- Код: 10_1381
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS (HI END серія) на американських світлодіодах Bridgelux DS8192-24V-12mm-NW Дуже добре підходить для використання в якості основного освітлення і для виготовлення інтер'єрних світильників; Має високу енергоефективність: 148 Лм/Вт; Індекс передачі кольору - CRI80; Напруга живлення: 24В; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Використовується оригінальний скотч 3M; Термін служби: понад 60000 годин; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1348 |
| Артикул для відображення на сайті | DS8192-24V-12mm-NW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 148 Лм/Вт |
| Кратність різу | 41.7 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 25.0 |
| Світловий потік | 3700 |
| Світлодіодів | 192 шт./м |
| Яскравість | Надяскрава(понад 2500Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 488,40 ₴









