
LED стрічка COLORS 192-2835-24V-IP20 18.9W 2930Lm 4000K 4м (D8192-24V-15mm-NW_4m)
399,60 ₴
- В наявності
- Код: 10_3010
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS D8192-24V-15mm-NW_4m Стрічки моделі D8192-24V-15mm- дворядні, застосовуються як для основного освітлення, так і для виготовлення декоративних світильників. Призначена для яскравого та рівномірного внутрішнього освітлення. Завдяки високій щільності світлодіодів SMD 2835 забезпечує потужний світловий потік без помітних світлових провалів. Стрічка відзначається високою світловою ефективністю до 155 люменів на ват, стабільною роботою та тривалим ресурсом експлуатації понад 60000 годин. Основа з мідною фольгою підвищеної щільності забезпечує ефективне тепловідведення та надійність при тривалій роботі. Призначена виключно для внутрішнього використання. Монтаж здійснюється за допомогою якісної клейкої основи 3M. Сфера застосування: Основне та декоративне інтер’єрне освітлення; Підсвічування меблів, полиць, ніш, стель; Комерційні та житлові приміщення; Офіси, магазини, шоуруми; Архітектурне та дизайнерське освітлення. Технічні характеристики: Напруга живлення: 24 V DC; Тип світлодіодів: SMD 2835; Потужність: 18.9 W/м (макс. 20.8 W/м); Світловий потік: 2930 Lm/м; Колірна температура: 4000 K; Світлова ефективність: до 155 Lm/W; CRI: ≥80; Щільність світлодіодів: 192 LED/м; Крок світлодіодів: 10.42 міліметра; Мінімальний крок різання: 41.67 міліметра (8 LED); Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 4 метрів; Мінімальний діаметр вигину: 60 міліметрів; Струм: 0.79 A (1 метр) / 2.7 A (4 метри); Ступінь захисту: IP20; Монтаж: клейка основа 3M; Робоча температура: −25…+40 °C; Температура корпусу Tc: до 75 °C; Ресурс роботи: понад 60000 годин; Сертифікація: UL, CE, RoHS, REACH; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2905 |
| Артикул для відображення на сайті | D8192-24V-15mm-NW_4m |
| Довжина катушки | 4 м |
| Ефективність | 155 Лм/Вт |
| Кратність різу | 41.7 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 18.9 |
| Світловий потік | 2930 |
| Світлодіодів | 192 шт./м |
| Яскравість | Надяскрава(понад 2500Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399,60 ₴









