
LED стрічка COLORS 192-2835-24V-IP20 18.9W 2855Lm 3500K 5м (D8192-24V-15mm-PW)
399,60 ₴
- В наявності
- Код: 10_2627
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS на 24В D8192-24V-15mm-PW Стрічки моделі D8192-24V-15mm- дворядні, застосовуються як для основного освітлення, так і для виготовлення декоративних світильників Індекс передачі кольору: RA> 80. Кратність різу: 41.67 міліметрів. Максимальне послідовне підключення - 4 метра. При підключенні 5 метрів, потрібно підключати стрічку з двох сторін. Термін служби: понад 60000 годин. 5 років гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2448 |
| Артикул для відображення на сайті | D8192-24V-15mm-PW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 151 Лм/Вт |
| Кратність різу | 41.6 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 18.9 |
| Світловий потік | 2855 |
| Світлодіодів | 192 шт./м |
| Яскравість | Надяскрава(понад 2500Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399,60 ₴







