
LED стрічка COLORS 192-2835-24V-IP20 16W 2480Lm 5000K 5м (D8192-24V-10mm-DW)
355,20 ₴
- В наявності
- Код: 10_2837
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS D8192-24V-10mm-DW Застосовується для основного, акцентного, контурного і декоративного освітлення в житлових і комерційних приміщеннях. Підходить для підсвічування інтер'єрів, меблів, вітрин, ніш, торгових зон, готелів, ресторанів, офісів і інших просторів. Характеристики: Напруга живлення: 24 В; Потужність: 16 Вт/метр; Світловий потік: 2480 лм/метр; Кратність різання: 41.67 міліметрів; Мінімальний радіус вигину: 60 міліметрів; Ширина стрічки: 10 сантиметрів; Індекс передачі кольору CRI: >80; Ступінь захисту: IP20; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2685 |
| Артикул для відображення на сайті | D8192-24V-10mm-DW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 155 Лм/Вт |
| Кратність різу | 41.7 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 16.0 |
| Світловий потік | 2480 |
| Світлодіодів | 192 шт./м |
| Яскравість | Яскрава (1200-2500Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355,20 ₴










