
LED стрічка COLORS 192-24V-IP20 13W 1470Lm 4000K 5м (FD192-24V-10mm-NW)
177,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_1710
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS FD192-24v-10mm-NW Світлодіодна стрічка з кутом випромінювання 180°, виготовлена за безперервною технологією Reel-to-Reel без пайки — забезпечує надійність і високу економічну ефективність. Володіє чудовою стійкістю до сульфідів, має світлову ефективність 113 Лм/Вт при CRI > 80. Підходить для освітлення меблів та декоративного освітлення. Характеристики: Вхідна напруга: DC24V; Максимальна потужність: 14.4 Вт/метр; Діапазон потужності: 11.8 ~ 14.4 Вт/метр; Типова потужність: 13 Вт/метр; Номінальний струм: 0.54 A/метр, 1.88 A/5 метрів; Індекс передачі кольору: RA> 80; Мінімальний радіус вигину: 60 міліметрів; Максимальна довжина послідовного підключення: 5 метрів; Монтаж: 3M стрічка; Ступінь захисту: IP20; Мідна фольга: 1oz; Ресурс роботи: понад 36 000 годин (Ta: -25~40°C, Tc до 75°C); Сертифікована за стандартами: UL, UACK, CE, ROHS, REACH Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1771 |
| Артикул для відображення на сайті | FD192-24v-10mm-NW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 113 Лм/Вт |
| Кратність різу | 41.7 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 13.0 |
| Світловий потік | 1470 |
| Світлодіодів | 192 шт./м |
| Яскравість | Яскрава (1200-2500Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177,60 ₴








