
LED стрічка COLORS 168-2835-24V-IP20 18W 2200Lm 2300K+4000K 5м (C8168-24V-8mm-LWNW)
355,20 ₴
- В наявності
- Код: 10_2970
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS C8168-24V-8mm-LWNW Високоякісна LED стрічка з щільністю 168 світлодіодів на метр, білим світлом 2300K+4000К та світловим потоком 2200 Лм/метр. Завдяки мініатюрному кроку різання — лише 11,9 міліметра — її зручно адаптувати під будь-який проєкт. Монтується легко за допомогою без паяльних конекторів. Високий CRI 90 гарантує природну передачу кольорів. Оптимальна для декоративного, акцентного та функціонального освітлення у сухих приміщеннях. Характеристики: Тип світлодіода: SMD 2835; Напруга живлення: 24V DC; Потужність (типова): 18 Вт/метр; Потужність (макс.): до 19.8 Вт/метр; Діапазон потужності: 16.2–19.8 Вт/метр; Світловий потік: 2200 Лм/метр; Колірна температура: 2300K+4000K; Індекс передачі кольору: RA ≥90; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Струм (типовий): 0.92 А/метр; Крок різання: 11.9 міліметра; Крок між діодами (LED pitch): 5.95 міліметру; Мінімальний радіус вигину: ≥60 міліметрів; Монтаж: 3M клейка стрічка; Захист: IP20; Мідна фольга: 3 oz; Робоча температура: -25°C…+40°C; Макс. температура Tc: 75°C; Термін служби: понад 60 000 годин; Сертифікація: UL, UACK, CE, ROHS, REACH; Підключення: без пайкове — через швидко з'єднувачі; Гарантія: 7 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2857 |
| Артикул для відображення на сайті | C8168-24V-8mm-LWNW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 122 Лм/Вт |
| Колір | 2300K+4000K |
| Кратність різу | 11.9 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 18.0 |
| Світловий потік | 2200 |
| Світлодіодів | 168 шт./м |
| Яскравість | Яскрава (1200-2500Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355,20 ₴



