
LED стрічка COLORS 160-2835-24V-IP20 16.4W 2400Lm 3000K 5м (DS8160-24V-10mm-WW)
399,60 ₴
- В наявності
- Код: 10_1379
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS (HI END серія) на американських світлодіодах Bridgelux DS8160-24V-10mm-WW Дуже добре підходить для використання в якості основного освітлення і для виготовлення інтер'єрних світильників; Має високу енергоефективність: 146 Лм/Вт; Індекс передачі кольору - CRI80; Напруга живлення: 24В; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Використовується оригінальний скотч 3M; Термін служби: понад 60000 годин; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1357 |
| Артикул для відображення на сайті | DS8160-24V-10mm-WW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 146 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 16.4 |
| Світловий потік | 2400 |
| Світлодіодів | 160 шт./м |
| Яскравість | Яскрава (1200-2500Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399,60 ₴










