
LED стрічка COLORS 160-2835-24V-IP20 13W 2015Lm 5000K 5м (D8160-24V-8mm-DW)
266,40 ₴
- В наявності
- Код: 10_606
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS D8160-24V-8mm-DW Використовується для підсвічування інтер'єрів; Індекс передачі кольору: RA> 80; Кратність різу: 5 сантиметрів; Термін служби: понад 60000 годин; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; 5 років гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0926 |
| Артикул для відображення на сайті | D8160-24V-8mm-DW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 155 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 13.0 |
| Світловий потік | 2015 |
| Світлодіодів | 160 шт./м |
| Яскравість | Яскрава (1200-2500Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266,40 ₴









