
LED стрічка COLORS 160-2216-24V-IP20 9.6W 1250Lm 3000K 5м (C6160-24V-4mm-WW)
310,80 ₴
- В наявності
- Код: 10_2838
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS C6160-24V-4mm-WW Застосовується для основного, акцентного, контурного та декоративного освітлення в житлових і комерційних приміщеннях. Ідеально підходить для підсвічування інтер'єрів, меблів, вітрин, ніш, торгових зон, готелів, ресторанів, офісів та інших просторів. Надтонка ширина 4 мм – ідеальне рішення для вузьких профілів. Світлодіоди KSF 2216 з великими кастомізованими чіпами 24 В. Висока ефективність та можливість вільного різання, що зменшує витрати на складські залишки. Характеристики: Напруга живлення: 24 В; Потужність: 9.6 Вт/метр; Максимальна потужність: 10.6 Вт/метр; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Світловий потік: 1250 лм/метр; Кратність різання: 6.25 міліметра; Мінімальний радіус вигину: 60 міліметрів; Ширина стрічки: 4 міліметри; Індекс передачі кольору CRI: >90; Ступінь захисту: IP20; Сертифікація: UL, UACK, CE, ROHS, REACH; Гарантія: 7 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2686 |
| Артикул для відображення на сайті | C6160-24V-4mm-WW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 130 Лм/Вт |
| Кратність різу | 6.2 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 9.6 |
| Світловий потік | 1250 |
| Світлодіодів | 160 шт./м |
| Яскравість | Яскрава (1200-2500Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310,80 ₴






