
LED стрічка COLORS 140-2835-24V-IP20 17.1W 1710Lm 2700/6000K 5м (D8140SWW-24V-10mm)
310,80 ₴
- В наявності
- Код: 10_1432
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS D8140SWW-24V-10mm Застосовується для підсвічування в інтер'єрі; Високоякісна 3-х шарова щільна підкладка, термостійкий самоклеюча основа 3M; Робоча температура: -25 ~ 40°C; Температура зберігання: 75°C (максимум); Індекс передачі кольору: RA> 80; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Колір: від 2700К до 6000К, регулюється за допомогою контролера; Кратність різу: 10 сантиметрів; Напруга живлення: 24В; Максимальна споживана потужність: 19,2 Вт/метр; Середня потужність: 17,1 Вт/метр; Термін служби: понад 60000 годин; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1440 |
| Артикул для відображення на сайті | D8140SWW-24V-10mm |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 100 Лм/Вт |
| Колір | CCT 2700-6500K |
| Кратність різу | 100 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 17.1 |
| Світловий потік | 1710 |
| Світлодіодів | 140 шт./м |
| Яскравість | Яскрава (1200-2500Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310,80 ₴









