
LED стрічка COLORS 140-2216-24V-IP20 6.6W 710Lm 4000K 5м (D6140-24V-4mm-NW)
222 ₴
- В наявності
- Код: 10_1715
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вузька світлодіодна стрічка COLORS D6140-24V-4mm-NW Застосовується в основному для підсвічування у вузькому профілі або вузьких пазах. Ширина стрічки: 4 міліметри. Індекс передачі кольору: RA>90. Термін служби: понад 60000 годин 5 років гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1902 |
| Артикул для відображення на сайті | D6140-24V-4mm-NW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 108 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 6.6 |
| Світловий потік | 710 |
| Світлодіодів | 140 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 ₴


