
LED стрічка COLORS 140-2216-24V-IP20 6,6W 685Lm 3000K 5м (D6140-24V-8mm-WW)
177,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_2335
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS D6140-24V-8mm-WW Застосовується у випадках, коли потрібна велика кількість діодів та мінімальна потужність - 140 світлодіодів на метр. Ідеальний варіант для монтажу у світлодіодних профілях. Високий індекс передачі кольору CRI 90 гарантує насичене і природне світло. Стрічка має довгий термін служби понад 60000 годин та витримує до 10000 циклів вмикання-вимикання. Рівномірне світло без мерехтіння, мінімальний радіус вигину 60 мм дозволяє гнучко монтувати стрічку на вигнутих поверхнях. Застосовується для декоративного, архітектурного, комерційного освітлення в сухих приміщеннях. Характеристики: Напруга живлення: 24 V DC; Потужність: 6.6 Вт/метр; Індекс передачі кольору (CRI): 90; Колірна температура: 3000K; Мінімальний радіус вигину: 60 міліметрів; Кратність різу: 50 міліметрів; Ступінь захисту: IP20; Кріплення: клейка стрічка 3M; Сертифікати: UL, CE, ROHS, REACH; Термін служби: понад 60000 годин; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1709 |
| Артикул для відображення на сайті | D6140-24V-8mm-WW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 104 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 6.6 |
| Світловий потік | 685 |
| Світлодіодів | 140 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177,60 ₴



