
LED стрічка COLORS 128-2835-24V-IP67 8.7W 1175Lm 6000K 5м (D8128-24V-8mm-IP67)
444 ₴
- В наявності
- Код: 10_936
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS D8128-24V-8mm-PW-IP67 Світлодіодна стрічка з високою яскравістю та щільністю 128 світлодіодів на метр. Ідеально підходить для якісного основного або акцентного освітлення в інтер’єрах. Надійна робота в температурному діапазоні від -25°C до +40°C. Тривалий ресурс — понад 60 000 годин. Характеристики: Вхідна напруга: DC24V; Енергоефективність: 153 Лм/Вт; Потужність: типова – 8.7 Вт/метр; Номінальний струм: 0.36 A/метр, 1.5 A/5 метрів; Індекс передачі кольору (CRI): >80; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Ширина стрічки: 10 міліметрів; Кратність різу: 62,5 міліметра; Крок розміщення світлодіодів: 7,81 міліметра; Мінімальний радіус вигину: 60 міліметрів; Монтаж: клейка стрічка 3M; Ступінь захисту: IP67; Мідна підкладка: 3oz; Сертифікація: UL, UACK, CE, ROHS, REACH; Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0809 |
| Артикул для відображення на сайті | D8128-24V-8mm-IP67-W |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 153 Лм/Вт |
| Кратність різу | 62.5 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.7 |
| Світловий потік | 1175 |
| Світлодіодів | 128 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444 ₴



