
LED стрічка COLORS 128-2835-24V-IP20 8.7W 1390Lm 4000K 5м (D8128-24V-8mm)
239,76 ₴
- В наявності
- Код: 10_704
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS D8128-24V-8mm-NW Світлодіодна стрічка з високою яскравістю та щільністю 128 світлодіодів на метр. Ідеально підходить для якісного основного або акцентного освітлення в інтер’єрах. Надійна робота в температурному діапазоні від -25°C до +40°C. Тривалий ресурс — понад 60 000 годин. Характеристики: Вхідна напруга: DC24V; Енергоефективність: 160 Лм/Вт; Потужність: типова – 8.7 Вт/метр; Номінальний струм: 0.36 A/метр, 1.5 A/5 метрів; Індекс передачі кольору (CRI): >80; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Кратність різу: 62,5 міліметра; Крок розміщення світлодіодів: 7,81 міліметра; Мінімальний радіус вигину: 60 міліметрів; Монтаж: клейка стрічка 3M; Ступінь захисту: IP20; Мідна підкладка: 3oz; Сертифікація: UL, UACK, CE, ROHS, REACH; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0805 |
| Артикул для відображення на сайті | D8128-24V-8mm-NW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 160 Лм/Вт |
| Кратність різу | 62.5 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.7 |
| Світловий потік | 1390 |
| Світлодіодів | 128 шт./м |
| Яскравість | Яскрава (1200-2500Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239,76 ₴










