
LED стрічка COLORS 120-3838-24V-IP33 10W RGB 5м (DA120RGB-24V-8mm)
444 ₴
- В наявності
- Код: 10_1453
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна RGB світлодіодна стрічка COLORS на 24В DA120RGB-24V-8mm Широко адаптується до всіх типів контролерів. Високоякісний FPC, термостійкий клей 3M. Продається в котушках по 5м. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1514 |
| Артикул для відображення на сайті | DA120RGB-24V-8mm |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 43 Лм/Вт |
| Колір | RGB |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 10.0 |
| Світловий потік | 430 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444 ₴






