
LED стрічка COLORS 120-3838-24V-IP20 7.5W 290Lm RGB 5м (DA120RGB-24V-5mm)
532,80 ₴
- В наявності
- Код: 10_2453
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна RGB світлодіодна стрічка DA120RGB-24V-5mm Найтонша з LEDRGB. Адаптується до всіх типів контролерів. Ширина: 5 міліметрів. Високоякісний FPC, термостійкий клей 3M. Робоча температура: -25 o C ~ +40 o C. Продається в котушках по 5 метрів. 5 років гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Ширина стрічки | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2309 |
| Артикул для відображення на сайті | DA120RGB-24V-5mm |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 39 Лм/Вт |
| Колір | RGB |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 7.5 |
| Світловий потік | 290 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 532,80 ₴






