
LED стрічка COLORS 120-2835-48V-IP20 8.8W 950Lm 3000K 5м (D8120-48V-10mm-WW)
266,40 ₴
- В наявності
- Код: 10_2101
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS на 48В D8120-48V-10mm-WW Світлодіодна стрічка на 48V з високою світловіддачею — ідеальне рішення для великомасштабних інсталяцій. Завдяки низькому струму та живленню з одного кінця дозволяє послідовно підключати до 30 метрів без додаткових точок живлення, що забезпечує енергоефективність та економію на монтажі. Тривалий ресурс понад 60 000 годин при робочій температурі від -25°C до +40°C. Характеристики: Максимальна довжина послідовного підключення: 30 метрів; Вхідна напруга: DC48V; Потужність: 8,8 Вт/метр; Світловий потік: 950 лм/метр при 3000K; Індекс передачі кольору (CRI): 80; Номінальний струм: 0.183 A/метр, 4.33 A/30 метрів; Кратність різу: 33,33 міліметра; Крок розміщення світлодіодів: 8,33 міліметра; Мінімальний радіус вигину: 60 міліметрів; Монтаж: липка стрічка 3M; Ступінь захисту: IP20; Мідна підкладка: 3oz; Сертифікація: UL, UACK, CE, ROHS, REACH; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1998 |
| Артикул для відображення на сайті | D8120-48V-10mm-WW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 108 Лм/Вт |
| Кратність різу | 33.3 мм |
| Напруга | 48V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.8 |
| Світловий потік | 950 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266,40 ₴








