
LED стрічка COLORS 120-2835-24V-IP67 8.4W 849Lm 3000K 5м (D8120-24V-8mm(9.6)-IP67)
355,20 ₴
- В наявності
- Код: 10_1811
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS D8120-24V-8mm-WW Високоякісна щільна основа, термостійка самоклеюча підкладка 3M. Робоча температура: -25~40°C. Температура зберігання: 75°C (максимум). Використовується для підсвічування інтер'єрів. Високий індекс передачі кольору: RA>90. Колір: теплий білий (3000K). Кратність різу: 5 сантиметрів. Напруга живлення: 24 В. Максимальна споживча потужність: 9,6 Вт/м. Середня потужність: 8,4 Вт/м. Термін служби: понад 60000 годин. 5 років гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1767 |
| Артикул для відображення на сайті | D8120-24V-8mm-IP67-WW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 115 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.4 |
| Світловий потік | 849 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355,20 ₴



