
LED стрічка COLORS 120-2835-24V-IP65 8.4W 554Lm 1900K 5м (D8120-24V-8mm-IP65-GW)
355,20 ₴
- В наявності
- Код: 10_2852
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS D8120-24V-8mm-IP65-GW Використовується для підсвічування інтер'єрів. Характеристики: Напруга живлення: 24 В; Середня потужність: 8,4 Вт/метр; Максимальна споживча потужність: 9,6 Вт/метр; Колір: теплий білий (1900K); Високий індекс передачі кольору: RA>90; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Високоякісна щільна основа, термостійка самоклеюча підкладка 3M; Робоча температура: -25~40°C; Температура зберігання: 75°C (максимум). Кратність різу: 5 сантиметрів; Термін служби: понад 60000 годин; Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2701 |
| Артикул для відображення на сайті | D8120-24V-8mm-IP65-GW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 75 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.4 |
| Світловий потік | 554 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355,20 ₴



