
LED стрічка COLORS 120-2835-24V-IP55 8.4W 711Lm 3000K 5м (D8120-24V-8mm-IP55-WW)
266,40 ₴
- В наявності
- Код: 10_1424
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS D8120-24V-8mm-IP55-WW Ідеально підходить для створення затишного та стильного освітлення полиць, ніш, стельових конструкцій, меблів, дзеркал, кухонних фартухів та інших декоративних елементів. Забезпечує високоякісне та рівномірне освітлення, ідеальне для декоративних, акцентних та функціональних завдань як у житлових, так і в комерційних приміщеннях. Завдяки ступеню захисту IP55, ця стрічка може використовуватися як у внутрішніх, так і у зовнішніх умовах із середнім рівнем вологості. Високий індекс передачі кольору забезпечує природне та чітке освітлення. Міцна мідна основа (3 oz) сприяє ефективному відведенню тепла та тривалому терміну служби. Компактна ширина дозволяє інтегрувати стрічку в вузькі алюмінієві профілі. Клейка основа 3M забезпечує швидке та надійне кріплення на різних поверхнях. Діаметр згину дозволяє використовувати стрічку на криволінійних поверхнях. Характеристики: Напруга живлення: DC 24V; Потужність: 8.4 Вт/м (типова), 9.6 Вт/м (максимальна); Світловий потік: 711 Лм/метр; Високий індекс передачі кольору: RA>90; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Крок між світлодіодами: 8.33 міліметрів; Ступінь захисту: IP55; Мінімальний крок різу: 50 міліметрів; Максимальна довжина підключення: 5000 міліметрів; Робоча температура: від -25°C до +40°C, Tc: 75°C (максимум); Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1438 |
| Артикул для відображення на сайті | D8120-24V-8mm-IP55-WW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 85 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.4 |
| Світловий потік | 711 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266,40 ₴



