
LED стрічка COLORS 120-2835-24V-IP20 9.6W 860Lm 3000K 5м (DJ120-24V-5mm-WW9)
150,96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_2855
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS DJ120-24V-5mm-WW9 Світлодіодна стрічка з вузькою платою шириною всього 5 міліметрів; – ідеальне рішення для компактних профілів і вузьких монтажних зон. Забезпечує тепле біле світло з високою якістю передачі кольору та стабільною яскравістю. Оснащена високоякісною гнучкою платою (FPCB) товщиною 3oz і термостійкою клейкою основою 3M. Має тривалий термін служби понад 36000 годин. Характеристики: Напруга живлення: 24 В; Типова потужність: 9.6 Вт/метр; Максимальна потужність: 10.6 Вт/метр; Світловий потік: 860 лм/метр (при 3000K); Колір: теплий білий; Індекс передачі кольору (CRI): >90; Кратність різання: 50 міліметрів; Ширина плати: 5 міліметрів; Мінімальний радіус вигину: 60 міліметрів; Ступінь захисту: IP20; Робоча температура: -25~40°C; Максимальна температура плати (Tc): 75°C; Термін служби: понад 36000 годин; Сертифікація: UL, UACK, CE, ROHS, REACH; Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2704 |
| Артикул для відображення на сайті | DJ120-24V-5mm-WW9 |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 90 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 9.6 |
| Світловий потік | 860 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150,96 ₴


