
LED стрічка COLORS 120-2835-24V-IP20 9,6W 700Lm 3000K 20м (DJS120-24V-8mm-WW)
195,36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_2776
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS DJS120-24V-8mm-WW Призначена для створення якісного декоративного, акцентного або функціонального освітлення у внутрішніх приміщеннях. Забезпечує рівномірне світіння, надійність і довговічність. Ідеально підходить для використання в інтер'єрах, робочих зонах, меблях та інших елементах освітлення. Особливістю цієї стрічки є можливість послідовного підключення до 20 метрів з живленням з одного кінця без втрати яскравості, що дозволяє створювати безперервне освітлення з однаковою яскравістю по всій довжині. Оптимальне рішення для створення стильного та функціонального освітлення з тривалим терміном експлуатації. Характеристики: Колір світіння: теплий білий (3000К); Напруга живлення: DC 24 В; Потужність: 9,6 Вт/метр; Індекс передачі кольору (CRI): Ra >90; Ширина стрічки: 8 міліметрів; Кількість світлодіодів: 120 штук/метр; Кратність різу: 41.67 міліметрів; Ступінь захисту: IP20; Монтаж: двосторонній 3M скотч; Бабіна: 20 метрів; Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2621 |
| Артикул для відображення на сайті | DJS120-24V-8mm-WW_20 |
| Довжина катушки | 20 м |
| Ефективність | 73 Лм/Вт |
| Кратність різу | 41.7 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 9.6 |
| Світловий потік | 700 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195,36 ₴




