
LED стрічка COLORS 120-2835-24V-IP20 9.6W 1350Lm 4000K 5м (C8120-24V-5mm-NW)
266,40 ₴
- В наявності
- Код: 10_2815
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна вузька світлодіодна стрічка COLORS C8120-24V-5mm-NW Ця світлодіодна стрічка забезпечує високу ефективність і довговічність, що робить її ідеальним рішенням для різних застосувань. Вона має 3oz FPCB, що забезпечує чудову тепловіддачу і стабільність. Мінімальний крок різання- до 8.33 міліметри, що дозволяє точно підлаштовувати довжину стрічки під конкретні вимоги. Це ідеальне рішення для застосувань, де потрібна надійність, ефективність і точність. Основні характеристики: Напруга живлення: 24V; Типова потужність: 9.6W/метр; Максимальна потужність: 10.6W/метр; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Кратність різу: 8.33 міліметру; Світловий потік: 1350 лм/метр; Колір: нейтральний білий (4000K); Ширина плати: всього 5 міліметрів (супер тонка); CRI: 90; Мідна фольга: 3oz Робоча температура: від -25°C до +40°C; Tc: 75°C максимум; Сертифікація: UL, UACK, CE, ROHS, REACH; Гарантія: 7 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2662 |
| Артикул для відображення на сайті | C8120-24V-5mm-NW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 141 Лм/Вт |
| Кратність різу | 8.3 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 9.6 |
| Світловий потік | 1350 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Яскрава (1200-2500Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266,40 ₴






