
LED стрічка COLORS 120-2835-24V-IP20 8,6W 670Lm 3000K 5м (D6120-24V-4mm-WW)
222 ₴
- В наявності
- Код: 10_1383
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вузька світлодіодна стрічка COLORS Premium-серії D6120-24V-4mm-WW Застосовується в основному для підсвічування в вузькому профілі або вузьких пазах; Ширина стрічки всього - 4 міліметри; Індекс передачі кольору: RA> 90; Термін служби - більше 36000 годин; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1355 |
| Артикул для відображення на сайті | D6120-24V-4mm-WW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 78 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.6 |
| Світловий потік | 670 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 ₴






