
LED стрічка COLORS 120-2835-24V-IP20 8.4W 630Lm 1900K 5м (D8120-24V-8mm-GW)
222 ₴
- В наявності
- Код: 10_1429
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS D8120-24V-8mm-GW Використовується для підсвічування інтер'єрів. Характеристики: Напруга живлення: 24 В; Максимальна споживча потужність: 9,6 Вт/метр; Середня потужність: 8,4 Вт/метр; Колір: теплий білий (1900K), схожий на жовтий або колір свічки; Високий індекс передачі кольору: RA>90; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Кратність різу: 5 сантиметрів; Високоякісна щільна основа, термостійка самоклеюча підкладка 3M; Робоча температура: -25~40°C; Температура зберігання: 75°C (максимум); Термін служби: понад 60000 годин; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1432 |
| Артикул для відображення на сайті | D8120-24V-8mm-8.4W-GW9 |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 75 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.4 |
| Світловий потік | 630 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 ₴






