
LED стрічка COLORS 120-2835-12V-IP67 8.4W 849Lm 3000K 5м (D8120-12V-8mm-IP67-WW)
355,20 ₴
- В наявності
- Код: 10_2671
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS D8120-12V-8mm-IP67-WW Компактна 12-вольтова світлодіодна стрічка професійного класу з високим індексом передачі кольору CRI >80. Підходить для монтажу в меблях чи декоративних елементах. Забезпечує яскраве, стабільне світло. Застосовується для підсвічування в інтер'єрі, торговому устаткуванні, дзеркалах. Характеристики: Вхідна напруга: DC12V; Максимальна потужність: 9.6 Вт/метр; Типова потужність: 8.4 Вт/метр; Номінальний струм: 0.7 А/метр, 2.8 А/5 метрів; Індекс передачі кольору (CRI): >80; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Ширина; 10 міліметрів; Кратність різу: 25 міліметрів; Мінімальний радіус вигину: ≥ 60 міліметрів; Монтаж: клейка стрічка 3M; Ступінь захисту: IP67; Мідна підкладка: 3oz; Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2483 |
| Артикул для відображення на сайті | D8120-12V-8mm-IP67-WW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 115 Лм/Вт |
| Кратність різу | 25 мм |
| Напруга | 12V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.4 |
| Світловий потік | 849 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355,20 ₴




