
LED стрічка COLORS 120-2835-12V-IP20 8.8W 1000Lm 6000K 5м (DJ120-12V-8mm-W)
133,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_614
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS Premium-серії DJ120-12V-8mm-W Застосовується в основному для підсвічування в інтер'єрі - закарнизне декоративне підсвічування, підсвічування ніш, підсвічування полиць; Не підходить для основного освітлення; Індекс передачі кольору: RA> 80; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Мінімальний радіус вигину: 60 міліметрів; Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0767 |
| Артикул для відображення на сайті | DJ120-12V-8mm-W |
| Гарантія | 2 мес. |
| Гарантійний термін | 2 |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 104 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 12V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.8 |
| Світловий потік | 1000 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133,20 ₴








