
LED стрічка COLORS 120-2835-12V-IP20 8.4W 770Lm 3000K 5м (D8120-12V-5mm-WW)
222 ₴
- В наявності
- Код: 10_1455
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS D8120-12V-5mm-WW Застосовується для підсвічування в інтер'єрі, торговому устаткуванні, дзеркалах. Високоякісна щільна підкладка, термостійка самоклеюча основа ЗM. Робоча температура: -25 ~ 40 ° C. Температура зберігання: 75 ° C (максимум). Передача кольору: RA> 90. Колір: теплий білий (3000К). Кратність різу : 2,5 сантиметра. Максимальна споживана потужність: 9,6 Вт/метр. Середня потужність: 8,4 Вт/метр. Термін служби: понад 60000 годин. 5 років гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1507 |
| Артикул для відображення на сайті | D8120-12V-5mm-WW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 92 Лм/Вт |
| Кратність різу | 25 мм |
| Напруга | 12V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.4 |
| Світловий потік | 770 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 ₴




