
LED стрічка COLORS 120-2835-12V-IP20 5W 474Lm 3000K 5м (D8120-12V-8mm-5W-WW9)
222 ₴
- В наявності
- Код: 10_2430
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS D8120-12V-8mm-5W-WW9 Компактна 12-вольтова світлодіодна стрічка професійного класу з високим індексом передачі кольору CRI >90. Завдяки малій ширині 8 міліметрів підходить для вузьких профілів і точного монтажу в меблях чи декоративних елементах. Забезпечує яскраве, стабільне світло. Застосовується для підсвічування в інтер'єрі, торговому устаткуванні, дзеркалах. Характеристики: Вхідна напруга: DC12V; Типова потужність: 5 Вт/метр; Індекс передачі кольору (CRI): >90; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Кратність різу: 25 міліметрів; Мінімальний радіус вигину: ≥ 60 міліметрів; Монтаж: клейка стрічка 3M; Ступінь захисту: IP20; Мідна підкладка: 3oz; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2300 |
| Артикул для відображення на сайті | D8120-12V-8mm-5W-WW9 |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 95 Лм/Вт |
| Кратність різу | 25 мм |
| Напруга | 12V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 5.0 |
| Світловий потік | 474 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 ₴


