
LED стрічка COLORS 120-2835-12V-IP20 13.5W 1454Lm 3000K 5м (D8120-12V-8mm-WW)
222 ₴
- В наявності
- Код: 10_1327
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS D8120-12V-8mm-13.5W-WW8 Компактна 12-вольтова світлодіодна стрічка професійного класу з високим індексом передачі кольору CRI >80. Завдяки малій ширині 8 міліметрів підходить для вузьких профілів і точного монтажу в меблях чи декоративних елементах. Забезпечує яскраве, стабільне світло з ефективною потужністю. Застосовується для підсвічування в інтер'єрі, торговому устаткуванні, дзеркалах. Характеристики: Вхідна напруга: DC12V; Максимальна потужність: 14.4 Вт/метр; Типова потужність:13.5 Вт/метр; Індекс передачі кольору (CRI): >80; Послідовне підключення LED стрічки загальною довжиною до 5 метрів; Кратність різу: 25 міліметрів; Мінімальний радіус вигину: ≥ 60 міліметрів; Монтаж: клейка стрічка 3M; Ступінь захисту: IP20; Мідна підкладка: 3oz; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1260 |
| Артикул для відображення на сайті | D8120-12V-8mm-13.5W-WW8 |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 106 Лм/Вт |
| Кратність різу | 25 мм |
| Напруга | 12V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 13.5 |
| Світловий потік | 1454 |
| Світлодіодів | 120 шт./м |
| Яскравість | Яскрава (1200-2500Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 ₴



