
LED лента RISHANG 128-2835-24V-IP20 12W 1578Lm 4000K 5м (RD00C8TC-A-NW)
337,44 ₴
- В наявності
- Код: 10_330
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка Rishang RD00C8TC-A-NW Застосовується в основному для підсвічування в інтер'єрі- закарнизне підсвічування, підсвічування ніш, натяжних стель, підсвічування полиць. Не підходить для основного освітлення. Ідеально підходить для виготовлення світильників. Колір: нейтральний білий 4000К. Індекс передачі кольору: RA>90. Напруга живлення: 12В. Має високу енергоефективність: 132 Лм/Вт. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0488 |
| Артикул для відображення на сайті | RD00C8TC-A-NW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 132 Лм/Вт |
| Кратність різу | 62.5 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 12.0 |
| Світловий потік | 1578 |
| Світлодіодів | 128 шт./м |
| Яскравість | Яскрава (1200-2500Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337,44 ₴





