
LED-контролер DEYA 12-48VDC, 20A*1CH, DALI + Push + 0/1-10V (V1-X)
1 554 ₴
- В наявності
- Код: 10_2940
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED-контролер DEYA V1-X Багатофункціональний 4-в-1 постійновольтний LED-контролер із підтримкою DALI, 0/1-10V, AC Push та Triac інтерфейсів димерування. Компактний і надійний LED-контролер, що поєднує одразу чотири способи димерування: DALI, 0/1-10V, AC Push та Triac. Ідеальне рішення для професійних проєктів освітлення з потужністю до 960 Вт. Особливості: Вхідна напруга: 12–48VDC; 1 канал виходу, максимальний струм – 20А; Потужність навантаження: 240–960 Вт; Підтримка DALI-2, відповідність стандартам IEC 62386-101, 102, 207; 1 DALI-адреса, автоматично призначається хостом, підтримка DT6 димерування; Сумісність із сигналом 0–10V або 1–10V; Підтримка Triac димерування у зворотній та прямій фазі; Керування за допомогою AC Push-вимикача: увімк./вимк. та димерування 0–100%; Вибір режиму димерування (Triac або інші) за допомогою DIP-перемикача; Технічні характеристики: Вхід/вихід: 12–48VDC; Вихідний струм: до 20А (макс. 20,5А); Потужність: 240–960Вт; Стандарти: EN IEC 55015 / EN IEC 61547 / EN 61347-1/-2 / EN 62493; Захист: від зворотної полярності; Клас захисту: IP20; Умови експлуатації: Робоча температура: -20…+55°C; Температура корпусу: до +85°C; Розміри: 185×58×36 міліметрів; Вага: 0,17 кг; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2818 |
| Виробник | DEYA |
| Вихідна напруга | 12V, 24V, 48V |
| Вихідних каналів | 1 шт |
| Застосування | Димер |
| Керування | 0/1-10V, DALI, PUSH, Triac |
| Комплектація | Контролер |
| Макс струм на канал | 20 А |
| Назва | LED-контролер DEYA 12-48VDC, 20A*1CH, DALI + Push + 0/1-10V (V1-X) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 554 ₴


