
Світлодіодний магнітний трековий світильник Ardero MGN320 10Вт 4000K чорний
1 127 ₴
- В наявності
- Код: 7980
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магнітний трековий світильник Ardero MGN320 10Вт 4000К IP40 чорний Доповнення асортименту магнітних трекових світильників підвісними моделями. Магнітні трекові світильники найкраще підходять для створення акцентного освітлення - фокусування уваги на необхідних предметах чи об’єктах. Сферою використання таких світильників є житлові приміщення, торгівельні приміщення, галереї та виставкові зали. Модель MGN320 підкреслює особливості дизайну і дає більш акцентоване освітлення завдяки відносній близькості до поверхні, що освітлюється. Особливості трекових світильників Ardero MGN320 Широкі можливості застосування в інтер’єрі . Це лаконічні та естетичні моделі які можуть комбінуватися в дизайні приміщень. Оптимальний дизайн та кут розсіювання дозволяють використовувати їх для вирішення різноманітних задач в освітленні – від акцентування на деталях інтер’єру до створення загального освітлення. Безпека. Система має постійну напругу 48В, а не 230В, тож можна не переживати за безпеку ураження струмом під час монтажу та використання світильників. Простота збірки та різновиди монтажу. Світильники легко встановлюються у шинопровід за допомогою магнітів, а додаткові фіксатори забезпечують максимально надійний монтаж. Завдяки різновиду комплектуючих такі системи освітлення можна зробити вбудованими, накладними чи підвісними. Якість світла. Високий індекс передачі кольору Ra>80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлюваних предметів. Регулювання висоти світильника. Завдяки регулюванню довжини підвісу можна встановлювати світильник на потрібну відстань від стелі або до предметів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут свічення | 35 град. |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Напруга мережі | 48 В |
| Потужність | 10 Вт/год |
| Світловий потік | 800 лм |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | F |
| Колекція | MGN |
| Колірна температура | 4000 |
| Кількість в ящику | 30 шт |
| Розмір | 45*300*1200 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 127 ₴



