
Світильник світлодіодний аварійний GTV SALED-3, 3W, 250Lm, 6400K, 3год, 2 режими
2 196 ₴
- В наявності
- Код: 6_32109
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аварійний світильник SALED - це сучасне рішення для аварійної безпеки. Це важливо в будь-якому закладі, де чітке маркування шляхів евакуації має вирішальне значення. Пристрій має вбудований акумулятор, який утримує світло протягом 1-3 годин, залежно від моделі. Це забезпечує безперервність роботи під час відключень електроенергії. Усі необхідні монтажні аксесуари, такі як кріплення, евакуаційні наклейки та монтажні штифти, включені для легкого встановлення та використання. IP44 — це клас захисту, який забезпечує захист від сторонніх предметів і бризок, роблячи світильник придатним для використання в різних умовах. Крім того, світильник оснащений кнопкою TEST, яка дозволяє періодично перевіряти його коректну роботу. З потужністю 3 Вт при світловому потоці 250 лм і холодним кольором 6400 К ви гарантуєте чітке та ефективне освітлення для виходу. Світильник SALED ідеально підходить для офісів, шкіл, промислових об'єктів та будь-яких місць, де важливо забезпечити безпеку та видимість шляхів евакуації. Він також ідеально підходить для місць, що піддається впливу вологи завдяки високому класу захисту IP44.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Потужність | 3 Вт |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 250 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світла | Білий |
| Напруга живлена | 220V |
| Особливості | 3 години автономної роботи |
| Розмір | 325х250х45мм |
| Температура світла | 6400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 196 ₴

