
Блок живлення Biom Professional DC48 150W BHDR-150-48 3,2A під DIN-рейку
1 368 ₴
- В наявності
- Код: 3_3300
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний імпульсний блок живлення Biom Professional BHDR-150-48 призначений для стабільного енергозабезпечення високовольтних світлодіодних систем та промислової автоматики. Завдяки форм-фактору з кріпленням на DIN-рейку (стандарт TH35/TC35) , пристрій дозволяє компактно та зручно розмістити вузол живлення в розподільчому щиті, підтримуючи порядок у комутації. Модель видає стабільну вихідну напругу DC 48V (струм 3.2A ) та оснащена вбудованим коректором напруги , що дозволяє точно підлаштувати вихідний струм для компенсації втрат на довгих лініях підключення. Пристрій адаптований до роботи в широкому діапазоні вхідної напруги від 100 до 240В , надійно захищаючи підключене обладнання від коливань у мережі. Для бездоганної роботи системи безпеки та автоматики блок обладнаний сучасним EMC-фільтром , який нейтралізує електромагнітні завади. Безпеку експлуатації гарантує багаторівневий захист від перенапруги та короткого замикання. Корпус виконаний з негорючого ABS-пластику з пасивною перфорацією для ефективного відведення тепла. Висока якість компонентів серії Professional підтверджується розширеною офіційною гарантією 3 роки .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Вихідна напруга | 48 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 150 W |
| Робоча напруга | AC 100-240 V |
| Розмір | 105x90x54.5 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 3.2 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 368 ₴




