
Блок живлення BIOM Professional DC24 100W BPTH-24-100 4.1А IP44
404 ₴
- В наявності
- Код: 3_3296
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний імпульсний блок живлення BIOM Professional NANO BPTH-24-100 розроблений для стабільного енергозабезпечення сучасних LED-систем. Його головна перевага — ультратонкий алюмінієвий корпус із висотою всього 13 мм , що робить модель ідеальним рішенням для прихованого монтажу всередині меблів, світлодіодних профілів, ніш та дзеркал. Пристрій має мінімальні габарити ( 123x33.8x13 мм ), видає стабільні DC 24V (струм 4.1A ) та безперебійно працює у широкому діапазоні вхідної напруги від 180 до 265В , захищаючи підключене освітлення від перепадів у мережі. Завдяки підвищеному ступеню захисту IP44 , плата та всі компоненти залиті спеціальним герметизуючим компаундом . Це надійно захищає блок від пилу, вологи та бризок, дозволяючи використовувати його на кухнях та у ванних кімнатах (для внутрішнього монтажу). Міцний алюмінієвий корпус ефективно відводить тепло, знижуючи нагрів та підвищуючи ККД. Безпеку системи гарантують вбудовані захисти від короткого замикання, перевантаження та перегріву . Надійність пристрою підтверджена офіційною гарантією 2 роки .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 100 W |
| Робоча напруга | AC 180-265V/50/60Hz |
| Розмір | 123x33.8x13 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 4.1 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 404 ₴

