
Блок живлення GTV 12В, 15Вт, 220-240В, IP20, 50x50x25 мм з кабелями 200 мм
330 ₴
- В наявності
- Код: 6_31911
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення 12 В, призначений для встановлення в стандартні електричні коробки, ідеально підходить для внутрішніх застосувань, таких як освітлення сходів. Пристрій перетворює напругу мережі з 220-240 В в безпечну 12 В, забезпечуючи ефективне та надійне електроживлення. Блок живлення виконаний відповідно до класу захисту від ураження електричним струмом II, що гарантує безпеку використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м |
| Довжина кабелю | 200 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлена | 12V |
| Потужність | 15W |
| Розмір | 49х49х26мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴

