
Світлодіодна LED стрічка PROLUM™ 2835\240; IP67; 220V; Series "S", Нейтральний-Білий (3800-4300K)
126 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 8_5787
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна LED стрічка PROLUM™ 2835 240; IP67; 220V; Series "S"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Напруга мережі | 220 В |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Ступінь захисту, IP | IP67 |
| Ширина стрічки | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| CRI | 90% |
| Виробник світлодіодів | EPISTAR |
| Код товару | 361016 |
| Колір підкладки (плати) | Біла |
| Кратність різання | 10 см |
| Країна виробника товару | Китай |
| Кількість світлодіодів | 240 шт./метр |
| Мінімальне замовлення | 1 метр (відрізний товар) |
| Одиниці виміру | м |
| Робоча температура | -25 до 40 °C |
| Розміри | 14 х 5 мм |
| Серія | "S" |
| Сила тока | 0.04 А/метр |
| Споживана потужність | 12 Вт/метр |
| Строк служби LED | 40,000 годин |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
| Тип товару | Світлодіодна стрічка |
| Паковання | 50 м (1 паковання) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 126 ₴


