
Акумуляторний світлодіодний настільний світильник Ardero DE1740ARD 5Вт білий
535 ₴
- В наявності
- Код: 8370
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторні настільні світлодіодні світильники Ardero DE1740ARD Нові моделі настільних світильників з акумулятором та органайзером для канцприладдя Настільні світлодіодні світильники для організації локального освітлення на робочому столі або зони читання та навчання. Переваги та особливості акумуляторного світлодіодного настільного світильника Ardero DE1740ARD: Дизайн Лаконічний дизайн ідеально підійде для сучасного інтер'єру офісу, робочого місця або дитячої кімнати. Світильник сконструйовано з гнучкою ніжкою, що дозволяє спрямовувати світло у потрібному напрямку на під необхідним кутом та має стакан для ручок і олівців. Високоякісні матеріали та комплектуючі Світильник виготовлено з якісного міцного пластику та має велику площу розсіювання, що забезпечує більшу зону свічення та має функцію захисту очей, що і створює комфортні умови для роботи. Керування світлом Для зручності використання та керування світлом на корпусі світильника розташована сенсорна панель, що дозволяє плавно змінювати яскравість самого світла, підлаштовуючи його під різні потреби. Режим нічника Додаткова функція що дозволяє використовувати світильник не тільки для роботи, а і в якості нічної підсвітки у кімнаті. Акумуляторна батарея Завдяки наявності акумуляторної батареї світильник можна використовувати і без підключення до мережі. Час роботи без підключення до мережі 3-4,5 години Час зарядки акумулятора до 4,5 годин Ємність батареї 1200мАг Гарантія 12 місяців Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Колір | Білий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас енергоефективності | G |
| Корельована колірна температура | 5000 K |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Напруга | 230 V |
| Потужність в робочому режимі Pon | 5 W |
| Розмір | 408*88*100 мм |
| Світловий потік | 240 |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | настільний |
| Функція діммування | Да |
| Час заряджання | 4-5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 3-4,5 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535 ₴



