
Акумуляторний світлодіодний настільний світильник Ardero DE1738ARD 7Вт білий
697 ₴
- В наявності
- Код: 8368
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільні світлодіодні світильники Ardero DE1738ARD Нові моделі настільних світильників з подвійним розсіювачем та акумулятором Настільні світлодіодні світильники для організації світла на робочому столі або зони читання та навчання. Переваги та особливості світлодіодного настільного світильника Ardero DE1738ARD: Дизайн Лаконічний дизайн ідеально підійде для сучасного інтер'єру офісу, робочого місця або дитячої кімнати. Високоякісні матеріали та комплектуючі Світильник виготовлено з якісного міцного пластику та сконструйований зі спеціальним корпусом, що забезпечує більшу зону свічення і створює комфортні умови для роботи Подвійний розсіювач Оригінальна конструкція світильника дозволяє спрямовувати світло у потрібному напрямку під необхідним кутом, що допомогає комфортній роботі і не засліплює очі. Розсіювачі обертаються у горизонтальній (180°) та вертикальній (90°) площинах. Сенсорна панель Для зручності використання та керування світлом на основі світильника розташована сенсорна панель, що одночасно служить тримачем для смартфону. Керування світлом Світильник дозволяє керувати кольором свічення (2700К-4500К-6500К) та плавно змінювати яскравість самого світла, підлаштовуючи його під різні потреби Акумуляторна батарея Завдяки наявності акумуляторної батареї світильник можна використовувати і без підключення до мережі. Час роботи без підключення до мережі Біле свічення - 2,5-3 години Тепле або змішане свічення - 3-3,5 години Час зарядки акумулятора до 4,5 годин Ємність батареї 2400мАг (2шт*1200мАг) Гарантія 12 місяців Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитячі |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас енергоефективності | F |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Напруга | 230 V |
| Потужність в робочому режимі Pon | 7 W |
| Розмір | 122*166*317 мм |
| Світловий потік | 400 |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | настільний |
| Функція діммування | Да |
| Час заряджання | 4-5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 2,5-3,5 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 697 ₴



