
Світильник фасадний GTV LEO, E27, макс. 18 Вт, IP54, чорний
1 408 ₴
- В наявності
- Код: 6_27001
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасадний світильник LEO – це сучасний елемент зовнішнього освітлення кубічної форми, що поєднує в собі стиль та функціональність. Його проста, але елегантна форма робить його ідеальним поєднанням для різноманітних фасадів, надаючи їм сучасного вигляду. Розроблений з урахуванням довговічності, світильник має клас захисту IP54, що означає високу стійкість до пилу та вологи, що дозволяє безпроблемно використовувати його в різних погодних умовах, з діапазоном температур від -20 до +35 градусів за Цельсієм. Вбудований цоколь E27 пропонує користувачам гнучкість у виборі лампочок, дозволяючи їм індивідуально регулювати колірну температуру та потужність джерела світла. В результаті світильник LEO є універсальним рішенням, яке можна використовувати для створення як функціонального, так і декоративного зовнішнього освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Потужність | 18 Вт |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заявлений термін служби | 40000 г |
| Матеріал корпусу | Алюміній, ПК |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Розмір | 170х165х165мм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Температурний режим роботи | від -20 до +30 C |
| Тип патрона | Е27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 408 ₴

