
Блок живлення BIOM Professional DC24 300W BPX-24-300 12,5А
870 ₴
- В наявності
- Код: 3_2929
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення BIOM Professional DC24 300W BPX-24-300 12,5А. Блок живлення від виробника PROFESSIONAL з потужністю 300 Вт, захистом IP20. Ідеально підходить для освітлення житлових і комерційних приміщень. Блок живлення PROFESSIONAL — доставка по Україні, гарантія від виробника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 300 W |
| Робоча напруга | AC 180-265 V |
| Розмір | 196x60x29 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 12.5 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴



