
Контролер управління PROLUM для сходів MS032Z ZigBee;TUYA;30A;Series: HomeLink
2 700 ₴
- В наявності
- Код: 8_5759
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контролер управління PROLUM для сходів MS032Z ZigBee;TUYA;30A;Series: HomeLink: HomeLink необхідний для управління яскравістю світлодіодних стрічок. З завантаженими в пам'ять однією або декількома програмами. Основні функції Контролера управління PROLUM для сходів MS032Z ZigBee;TUYA;30A;Series: HomeLink: Змінювати яскравість світіння Швидкість перемикання Змінний кольору в режимі плавного і стрибкоподібного перемикання. Переваги Контролер управління PROLUM для сходів MS032Z ZigBee;TUYA;30A;Series: HomeLink: Відповідність стандартам ROHs, CE Широкий асортименту моделей Надійність Доступна вартість
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність | 180 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Для підключення потрібен шлюз керування, Арт.404033\404034 |
| Екосистема | Google Home, Home Assistant, Tuya Smart |
| Код товару | 404036 |
| Кратність | 1 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Напруга мережі | 12V|24V|5V |
| Одиниці виміру | шт. |
| Особливість | Для підсвітки сходів |
| Потрібен шлюз для підключення | Да |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Розміри | 113х130х30 мм |
| Серія | HomeLink |
| Сила тока | 30.0 |
| Спосіб керування | Через смартфон |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Тип зв'язку | Mesh Wi-Fi , Wi-Fi, Zigbee |
| Тип пристрою | SPI MONO димер|SPI RGB контролер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴




