
Контролер універсальний PROLUM 12в1 (Bluetooth; SPI+5ch; SP630e; 12А)
522 ₴
- В наявності
- Код: 8_4997
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контролер універсальний PROLUM 12в1 (Bluetooth; SPI+5ch; SP630e; 12А) необхідний для управління кольором і яскравістю світлодіодних RGB стрічок. З завантаженими в пам'ять однією або декількома програмами. Основні функції Контролер універсальний PROLUM 12в1 (Bluetooth; SPI+5ch; SP630e; 12А): Змінювати яскравість світіння Швидкість перемикання Змінний кольору в режимі плавного і стрибкоподібного перемикання. Переваги Контролер універсальний PROLUM 12в1 (Bluetooth; SPI+5ch; SP630e; 12А): Відповідність стандартам ROHs, CE Широкий асортименту моделей Надійність Доступна вартість
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Потужність | 144 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | 402051 |
| Кратність | 1 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Одиниці виміру | шт. |
| Потрібен шлюз для підключення | Немає |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Розміри | 113 х 130 х 30 мм |
| Сила тока | 12.0 |
| Спосіб керування | Через смартфон |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Тип зв'язку | Bluetooth |
| Тип корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | SPI CCT димер|SPI MONO димер|SPI RGB контролер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 522 ₴




