
Конектор живлення PROLUM™ для світлодіодного неону GL-N - 8х16ММ,50M Max,220V
36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 8_5737
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конектор PROLUM™ для підключення світлодіодного неону 8х16 220V
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Довжина | 13 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | 501187 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Необхідна довжина зачищення ізоляції | 8*16 |
| Номінальна напруга | 220V |
| Одиниці виміру | шт. |
| Сумісність | Для LED-неону 8х16 |
| Тип неону | 8*16 |
| Тип стрічки | SMD 2835 |
| Тип товару | Конектор живлення 220V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴



