
Трековий шинопровід PROLUM™ M27; 220V; Накладний \ Підвісний - P27; Чорний 2М
233,10 ₴
- В наявності
- Код: 8_5145
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація шинопровода: - Конектор живлення 1шт - Заглушка 1шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія товара | Трековий шинопровід 220V |
| Клас якості | PRO |
| Колір корпуса | Чорний |
| Кратність | 2 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Одиниці виміру | м |
| Робоча температура | -25 до +40 ° С |
| Розміри | 33,4x19,3 |
| Тип товару | Трековий шинопровід 220V |
| Тип шинопроводу | Накладний, Підвісний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 233,10 ₴




