
Трековий світильник PROLUM™ Поворотний; M27; 20W; 220V; Білий SERIES "RF"; Білий 4000К
529,65 ₴
- В наявності
- Код: 8_5127
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трековий світильник PROLUM™ M27; 30W; 220V; Білий SERIES "RF"; Білий 4000К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Кут свічення | 120 град. |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220 В |
| Світловий потік | 2200 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| CRI | 80% |
| Виробник світлодіодів | Sanan |
| Категорія товара | Трекові cвітильники 220V |
| Клас якості | PRO |
| Колір корпуса | Білий |
| Країна виробника товару | Китай |
| Одиниці виміру | шт. |
| Підтримка димування | Не підтримується |
| Робоча температура | -25 до +40 ° С |
| Розміри | 346x33x57 |
| Серія | RF |
| Сила тока | 0.1 |
| Споживана потужність | 20W |
| Спосіб монтажу світильника | Накладний |
| Строк служби LED | 40,000 годин |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Тип світильника | Лінійний |
| Тип товару | Трековий світильник 220V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529,65 ₴






