
Світлодіодний неон PROLUM™ 6x12, IP68, 24V, Series "FX", Нейтральний-Білий, PRO
202,50 ₴
- В наявності
- Код: 8_5472
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний неон PROLUM™ 6x12, IP68, 24V
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| CRI | 80% |
| Виробник світлодіодів | EPISTAR |
| Клас якості | "FX" |
| Код товару | 150016 |
| Кратність | 1 |
| Кратність різання | 1 см (1 світлодіод) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./метр |
| Матеріал корпусу | Силікон з домішками ПВХ |
| Мінімальне замовлення | 1 метр (відрізний товар) |
| Напруга мережі | 24V |
| Одиниці виміру | м |
| Особливість | з білою оболонкою |
| Робоча температура | -25 до 40°С |
| Розміри (ШхВ) | 6х12 |
| Світловий потік | 22-24 Lm\LED |
| Серія | "FX" |
| Сила тока | 0.50 А/метр |
| Споживана потужність | 12 Вт/метр |
| Строк служби LED | 50,000 годин |
| Ступінь захисту, IP | IP68 (максимальний захист) |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
| Тип товару | Світлодіодний неон |
| Паковання | 50 м (1 паковання) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202,50 ₴




