
Світлодіодний неон PROLUM™ 10x20, IP68, 24V, Series "FT", RGB Pixel Full Color, PRO
540 ₴
- В наявності
- Код: 8_4151
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гнучкий неон PROLUM™ SILICONE 5050 60 IP68 24V 10x20 - RGB FULL COLOR SERIES "FT" PRO Гнучкий світлодіодний неон з максимальним ступенем захисту, ідеально підходить для екстер'єрної підсвічування. Може бути використаний в ландшафтному дизайні і для застосування в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості. До уваги покупців представлений різнокольоровий RGB неон, багатобарвний варіант, який підключається до мережі 24 Вольта через RGB-контролер. Яскраве свічення забезпечено завдяки застосуванню світлодіодів третього покоління SMD5050. Виріб відрізняється хорошою гнучкістю, з його допомогою можна здійснити будь-які дизайнерські задуми. Це оптимальний вибір для реклами: вивіски, підсвічування вітрин, ілюмінація фасадів магазинів, створення об'ємних літер і різноманітних зображень. На виріб поширюється гарантія від виробника. Уникайте згинання під гострим кутом. Не допускається тривале підключення в змотаним стані. Слід також уникати створення фігур з радіусом менше 10 см. Може використовуватися як всередині приміщень, так і для вуличного освітлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут розсіювання | 160 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| CRI | 80% |
| Виробник світлодіодів | EPISTAR |
| Клас якості | "FT" |
| Код товару | 150001 |
| Колір | RGB (Pixel Full Color) |
| Кратність | 1 |
| Кратність різання | 10 см (6 світлодіода) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Кількість світлодіодів | 60 шт./метр |
| Матеріал корпусу | Силікон з домішками ПВХ |
| Мінімальне замовлення | 1 метр (відрізний товар) |
| Напруга мережі | 24V |
| Одиниці виміру | м |
| Особливість | з білою оболонкою |
| Робоча температура | -25 до 40 °C |
| Розміри (ШхВ) | 10х20 |
| Серія | "FT" |
| Сила тока | 1.25 А/метр |
| Споживана потужність | 15 Вт/метр |
| Строк служби LED | 50 тис годин |
| Ступінь захисту, IP | IP68 (максимальний захист) |
| Тип світлодіода | SMD 5050 |
| Тип товару | Світлодіодний неон |
| Паковання | 25 м (1 паковання) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴










